BUK7M8R0-40EX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2565-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2565-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2565-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7M8R0-40EX
תיאור
MOSFET N-CH 40V 69A LFPAK33
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 69A (Tc) 75W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK33
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
23.8 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1567 pF @ 25 V
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
75W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK33
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V