BUK7S0R5-40HJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK7S0R5-40HJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK7S0R5-40HJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK7S0R5-40HJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7S0R5-40HJ
תיאור
BUK7S0R5-40H/SOT1235/LFPAK88
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 500A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
267 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+20V, -10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
21162 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V