BUK7S1R0-40HJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8558-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8558-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8558-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7S1R0-40HJ
תיאור
MOSFET N-CH 40V 325A LFPAK88
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 325A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BUK7S1R0-40HJ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
137 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+20V, -10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
10322 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V