BUK7S1R2-40HJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK7S1R2-40HJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK7S1R2-40HJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK7S1R2-40HJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7S1R2-40HJ
תיאור
MOSFET N-CH 40V 300A LFPAK88
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 300A (Tc) 294W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
112 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+20V, -10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8420 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
294W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V