BUK7V4R2-40HX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK7V4R2-40HXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK7V4R2-40HXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK7V4R2-40HXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7V4R2-40HX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 98A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 40V 98A (Ta) 85W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
37nC ב-10V
יצרן
Nexperia USA Inc.
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2590pF ב-25V
סדרה
הספק - מקס'
85W (Ta)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
הרשאה
AEC-Q101
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
98A (Ta)