BUK7Y3R0-40HX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 40 V 120A (Tc) 172W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
New Trench 9 automotive MOSFETs from Nexperia, with 30% reduction in RDS(on)
BUK7Y3R0-40HX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7423-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7423-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7423-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7Y3R0-40HX
תיאור
MOSFET N-CH 40V 120A LFPAK56
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
59 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+20V, -10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5449 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
172W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V