BUK9640-100A,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9640-100A,118TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9640-100A,118CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9640-100A,118DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9640-100A,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 39A D2PAK
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 39A (Tc) 158W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
48 nC @ 5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±15V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3072 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
158W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V