BUK964R7-80E,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK964R7-80E,118TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK964R7-80E,118CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK964R7-80E,118
תיאור
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 120A (Tc) 324W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BUK964R7-80E,118 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
92.1 nC @ 5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
15340 pF @ 25 V
סרט חתוך (CT)‏
פיזור הספק (מקס')
324W (Tc)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V