BUK9K35-60RAX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9K35-60RAXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9K35-60RAXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9K35-60RAXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9K35-60RAX
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 22A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 22A (Ta) 38W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
7.8nC ב-5V
יצרן
Nexperia USA Inc.
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1081pF ב-25V
Digi-Reel®
הספק - מקס'
38W (Ta)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
2 תעלות N (כפול)
הרשאה
AEC-Q101
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
22A (Ta)