BUK9V13-40HX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9V13-40HXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9V13-40HXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9V13-40HXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9V13-40HX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 40V 42A (Ta) 46W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
19.4nC ב-10V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1160pF ב-25V
Digi-Reel®
הספק - מקס'
46W (Ta)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
הרשאה
AEC-Q101
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
42A (Ta)