BUK9Y25-80E,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1124-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1124-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1124-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9Y25-80E,115
תיאור
MOSFET N-CH 80V 37A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 37A (Tc) 95W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
17.1 nC @ 5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2703 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
95W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V