BUK9Y4R4-40E,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1502-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1502-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1502-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9Y4R4-40E,115
תיאור
MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK56
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 147W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
26.8 nC @ 5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4077 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
147W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C