BZB784-C3V6,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZB784-C3V6,115TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZB784-C3V6,115CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZB784-C3V6,115DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZB784-C3V6,115
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 3.6 V 180 mW ±5% SOT-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
Nexperia USA Inc.
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q100
תצורה
1 זוג אנודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
3.6 V
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
הספק - מקס'
180 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms