BZB784-C3V6,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 3.6 V 180 mW ±5% SOT-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 5 µA @ 1 V |
יצרן Nexperia USA Inc. | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q100 |
תצורה 1 זוג אנודה משותפת | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) 3.6 V | מארז / תיבה SC-70, SOT-323 |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOT-323 |
הספק - מקס' 180 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 90 Ohms |