BZT52-B6V2X
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7683-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7683-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7683-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-B6V2X
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 590MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 590 mW ±1.94% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
טולרנס
±1.94%
הספק - מקס'
590 mW