BZT52H-B16,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 16V 375MW SOD123F |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 16 V 375 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 20 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 11.2 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOD-123F |
הספק - מקס' 375 mW | מספר מוצר בסיס |