BZT52H-B16,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 2,885
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 15,413
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 16 V 375 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123F