BZV85-C12,113
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3635-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3635-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV85-C12,113
תיאור
DIODE ZENER 12V 1W DO41
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 1 W ±5% חור מעבר ‎DO-41‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZV85-C12,113 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 8.4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 50 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-41‎
הספק - מקס'
1 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms