BZX384-A3V6X אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,925
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 300 mW ±1% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
BZX384-A3V6X
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-A3V6XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-A3V6X
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±1%
הספק - מקס'
300 mW