BZX384-A5V6-QX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,840
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 300 mW ±1% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
BZX384-A5V6-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-A5V6-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX384-A5V6-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX384-A5V6-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-A5V6-QX
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±1%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms