BZX384-B15F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 15V 300MW SOD323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 30 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 10.5 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.1 V @ 100 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
הספק - מקס' 300 mW | מספר מוצר בסיס |