BZX384-B3V3,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 47
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 429
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.