BZX384-B75-QF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-B75-QFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX384-B75-QFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX384-B75-QFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-B75-QF
תיאור
DIODE ZENER 75V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 75 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 52.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
255 Ohms