BZX384-B7V5,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 24,201
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 1,530
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
דומים
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.