BZX384-B7V5-QX זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,860
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
BZX384-B7V5-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-B7V5-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-B7V5-QX
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms