BZX384-B7V5F אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 8,588
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
BZX384-B7V5F
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-B7V5FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX384-B7V5FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX384-B7V5FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-B7V5F
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW