BZX384-C12,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 23,428
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 5,805
גיליון נתונים
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.