BZX384-C75,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,733
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 923
Rohm Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 75 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.