BZX384-C8V2-QX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 59,943
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 8,262
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
BZX384-C8V2-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX384-C8V2-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX384-C8V2-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX384-C8V2-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384-C8V2-QX
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms