BZX79-B10,113
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2107-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2107-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-B10,113
תיאור
DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 400 mW ±2% חור מעבר ALF2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
ALF2
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms