BZX79-B15,143 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 14,496
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
onsemi
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
דיודות - זנר (Zener) 15 V 400 mW ±2% חור מעבר ALF2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX79-B15,143
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX79-B15,143-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-B15,143
תיאור
DIODE ZENER 15V 400MW ALF2
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms