BZX79-B16,133
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-6124-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-6124-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-B16,133
תיאור
DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 400 mW ±2% חור מעבר ALF2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms