BZX79-B24,113
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX79-B24,113TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX79-B24,113CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-B24,113
תיאור
DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 400 mW ±2% חור מעבר ALF2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 16.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
70 Ohms