BZX79-C4V7,113
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2932-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2932-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-C4V7,113
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 400 mW ±5% חור מעבר ALF2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX79-C4V7,113 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms