BZX79-C5V6,143
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX79-C5V6,143CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX79-C5V6,143TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-C5V6,143
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 400 mW ±5% חור מעבר ALF2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
ALF2
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms