BZX84-A10,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 16,320
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 9,828
גיליון נתונים
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 10 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB