BZX84-A12,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5595-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-5595-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-5595-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-A12,215
תיאור
DIODE ZENER 12V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84-A12,215 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
הספק - מקס'
250 mW