BZX84-A12-QR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 8,979
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 9,962
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-A12-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-A12-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX84-A12-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX84-A12-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-A12-QR
תיאור
DIODE ZENER 12V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±1%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms