BZX84-A18-QR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 8,960
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-A18-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-A18-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-A18-QR
תיאור
DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±1%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms