BZX84-A33,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 12,077
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 19,123
גיליון נתונים
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 33 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-A33,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-A33,215TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX84-A33,215CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX84-A33,215DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-A33,215
תיאור
DIODE ZENER 33V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84-A33,215 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 700 mV
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
הספק - מקס'
250 mW