BZX84-A3V6-QR אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 12,725
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-A3V6-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-A3V6-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-A3V6-QR
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 250MW TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±1%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms