BZX84-A3V9,215 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 3.9V 250MW TO236AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84-A3V9,215 דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 90 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 3 µA @ 1 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±1% | מארז ההתקן של הספק TO-236AB |
הספק - מקס' 250 mW | מספר מוצר בסיס |