BZX84-B15-QVL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 23
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 2,106
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-B15-QVL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-B15-QVLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-B15-QVL
תיאור
DIODE ZENER 15V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms