BZX84-C13,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 67,490
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 167
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 13 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB