BZX84-C16,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 64,483
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 595
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 16 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB