BZX84-C20,235 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 5,352
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
onsemi
קיים במלאי: 991
דיודות - זנר (Zener) 20 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-C20,235
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-C20,235TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX84-C20,235CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX84-C20,235DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-C20,235
תיאור
DIODE ZENER 20V 250MW TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84-C20,235 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 14 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
הספק - מקס'
250 mW