BZX84-C30,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 4,426
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 2,880
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Comchip Technology
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 30 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB