BZX84-C33,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 3,579
גיליון נתונים
דומים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 33 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB