BZX84-C33,235 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 3,579
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 6,000
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 33 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB