BZX84-C3V3,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 395
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 19,700
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 590
Comchip Technology
קיים במלאי: 854
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB